Українською На русском

Свічки від геморою: відгуки

Геморой - проблема нашого високотехнологічного століття. Дефіцит фізичної активності - гіподинамія, від якої ми страждаємо в силу зайнятості або ліні, поширеність особистого транспорту, характер харчування - все це вносить свою лепту у формування делікатною медичної проблеми.

Ось чому сьогодні геморой - захворювання в основному молодих працездатних людей. Особливості захворювання: а саме зона розташування, симптоматика і характер ускладнень, роблять лікування геморою особливо актуальним. Незважаючи на те, що геморой більшою мірою є хірургічною проблемою, на певних стадіях його розвитку ефективна консервативна терапія.

Свічки від геморою і тріщин

Найпоширенішою формою препаратів для місцевої терапії геморою є ректальні свічки. Ефективність і зручність такого способу лікування пояснюється локальним впливом препаратів безпосередньо в проблемній зоні. Особливості кровопостачання прямої кишки сприяють швидкому всмоктуванню компонентів свічок, що пояснює швидкий терапевтичний ефект. Введення свічок не викликає труднощів, що дозволяє застосовувати таку терапію в домашніх умовах. Ректальні свічки, або супозиторії, відрізняються за складом. В якості активних лікувальних компонентів, як правило, використовують засоби, що знімають запалення, знеболюють та поліпшують кровопостачання в цій зоні. В якості основи супозиторіїв використовується олія какао або комбінація рослинних і тваринних жирів. Така ліпофільна основа дозволяє свічці зберігати свою форму при кімнатній температурі і плавитися з вивільненням лікувальних компонентів при температурі тіла.

Свічки з обліпихою від геморою

Обліпиха здавна вшановується як лікарська рослина. Завдяки складу олія обліпихи цінується як репарант і використовується в лікуванні поверхневих уражень шкіри і слизових оболонок. Дубильні речовини, антиоксиданти і вітаміни сприяють швидкому загоєнню поверхні рани. Ректальні свічки з олією обліпихи застосовуються в проктологічній практиці при геморої і тріщинах прямої кишки. З лікувальною метою вводять глибоко у пряму кишку по 1 свічці 1-3 рази на день. Свічки з обліпихою більшою мірою є симптоматичним засобом, що поліпшує стан пацієнта з гемороєм, однак, не позбавляє від проблеми. До того ж ці свічки яскраво-оранжевого кольору і пофарбовані виділення з прямої кишки пояснюють необхідність на час лікування використовувати гігієнічну прокладку.

Свічки з красавкою при геморої

Красавка, чи беладона - отруйна рослина, що містить алкалоїд атропін. З потенційно токсичної рослини фармацевти навчилися виготовляти ліки з вираженими спазмолітичними властивостями. Ректальні супозиторії - одна з форм препарату на основі беладони. Свічки з беладоною надають спазмолітичну і знеболювальну дію. Самостійно застосовуються рідко через ризик побічних дій і недостатньо виражений ефект. Курс терапії нетривалий і в середньому становить 5-7 днів. З побічних ефектів можливі дискомфорт і біль у животі, порушення випорожнень, головний біль, розширення зіниць. Передозування небезпечне!

Свічки з прополісом від геморою

Прополіс, або бджолиний віск - речовина смолистої структури з вираженими антимікробними та противірусними властивостями, яка в даний час широко використовується в різних галузях медицини. В якості ректальних свічок прополіс може застосовуватися для симптоматичного лікування геморою і тріщин прямої кишки. Рідше застосовується в якості самостійного лікувального засобу. Протипоказанням до призначення свічок з прополісом є алергічні реакції на його компоненти.

Іхтіолові свічки при геморої

Іхтіол - сірковмісний натуральный продукт, завдяки антисептичній та протизапальній дії знайшов широке застосування в медицині. В даний час лікувальні продукти на основі іхтіолу використовуються рідко, в силу недостатньо вираженого лікувального ефекту і місцево-подразнюючої дії. Свічки мають специфічний різкий запах, можуть викликати сильне печіння і тривалий дискомфорт в області прямої кишки. Необхідно ретельно мити руки після контакту з препаратом через ризик потрапляння на слизову оболонку очей і місцево-подразнюючої дії.

Свічки з календулою від геморою

Календула - лікарська рослина, широко застосовується в різних областях медицини. Надає протизапальну і ранозагоювальну дію. Застосовується для лікування поверхневих уражень шкіри і слизових оболонок. Як самостійний засіб для лікування геморою рідко використовується через недоведену терапевтичну дію.

Ефективне рішення в лікуванні геморою - Прокто-Глівенол

Основною перевагою більшості місцевих препаратів від геморою на рослинній основі є їх безпека і можливість застосування в особливих категорій пацієнтів: вагітних і годуючих жінок, дітей. Однак монотерапія такими препаратами лише тимчасово покращує ситуацію і не позбавляє від проблеми. В даний час сучасним і ефективним засобом для лікування внутрішнього і зовнішнього геморою є комбінований препарат Прокто-Глівенол, до складу якого входять два активних компоненти: трибенозид і лідокаїн. Трибенозид - лікарська речовина, яка підвищує тонус гемороїдальних вен, зменшує проникність капілярів, поліпшує мікроциркуляцію і знімає запалення. Лідокаїн належить до групи місцевих анестетиків, завдяки своїй дії ефективно усуває біль, зменшує свербіж і печіння. Прокто-Глівенол має хороший профіль безпеки, тому його можна застосовувати вагітним з другого триместру вагітності і годуючим жінкам *. Наявність двох форм препарату (Прокто-Глівенол супозиторії і Прокто-Глівенол крем ректальний) дає можливість підібрати найбільш зручну форму для лікування залежно від індивідуальних потреб і особливостей.

* Прокто-Глівенол можна застосовувати з 4-го місяця вагітності та жінкам, які годують груддю, дотриуючусь дозування, враховуючи можливий ризик як для матері, так і для дитини.

Статті по темі
Захворювання Профілактика Форми захворювання Від геморою Лікування У чоловіків і жінок При вагітності